E-shop Facebook E-shop

OKOUZLENÍ SÝRIÍ

Kdo alespoň jednou navštívil Sýrii, určitě se do ní zamiloval. Stejně tak i my. Naši osobní zkušenost s touto zemí jsme se rozhodli přenést i do naší obchodní činnosti.

O nás

Qitra s.r.o. je rodinná firma, která byla založena v roce 2008 v Praze. Nápad provozovat e-shop MADEINSYRIA.CZ, specializující se zejména na výrobky z Blízkého východu, vznikl díky našemu dlouhodobému pobytu v Sýrii a zájmu o tuto zemi.

Jedním z výrobků, které ze Sýrie dovážíme a prodáváme, je tradiční aleppské mýdlo. Našeho dodavatele jsme dlouze a zodpovědně vybírali přímo v městě Aleppo, které se proslavilo právě výrobou mýdla z olivového a vavřínového oleje. Aleppské mýdlo je také známo pod pojmem mýdlo Alep. Protože jsme chtěli kvalitní zboží, vybrali jsme mýdla AJJÁM ZAMÁN od Ahmada Kassára. Osobní zkušenost s jeho mýdly nás přesvědčila, že budou vhodné i pro náročné evropské zákazníky. Jím vyráběná mýdla se vyvážejí hlavně do arabských zemí, Francie a Ruska a splňují všechny dermatologické normy a kritéria pro prodej v Evropské unii.

Také jsme hrdi, že naším dalším dovozním a prodejním artiklem je káva od firmy Hamwi International, která je jedním z hlavních výrobců kávy na Blízkém východě. Specializujeme se na řadu Hamwi Café, která je vhodná k přípravě turecké kávy (bez kardamonu) nebo damašské kávy (s kardamonem).

Také dovážíme různé arabské potraviny, např. hummus, fíkový džem, tamarindový sirup, vinný ocet, pomerančovou či růžovou vodu, melasu z granátových jablek, apod.

Jsme rádi, že našim zákazníkům můžeme nabídnout něco z damašské manufaktury, např. dřevěné krabičky.

Výdejnu našeho e-shopu najdete na adrese Horymírovo nám. 72, Praha 5 - Radotín. Budeme se těšit na Vaši návštěvu!